بند ساعت چرم که موجب رسوایی دزد شد

توجه به این نکته مهم است که بند ساعت چرم برای همه مناسب نیستند آنها معمولاً کاملاً گرم هستند که پوشیدن آنها را در تابستان دشوار می کند و اغلب برای افراد مچ کوچک و معمولی بزرگ هستند.

با این حال، آنها یک انتخاب عالی برای کسانی هستند که به فلز حساسیت دارند زیرا از تماس بین ساعت و پوست کاربر جلوگیری می کنند.

اگر مچ دست شما به اندازه ای بزرگ است که بتواند از این بند به طور متناسب پشتیبانی کند باید آن را امتحان کنید به خصوص اگر صاحب یک ساعت خلبانی یا کرنوگراف هستید! با این حال به یاد داشته باشید: بالشتک Bund باید طرح کلی ساعت را تا حد امکان نزدیک کند.

نام دستبند مش کوسه ممکن است بلافاصله تصاویری از شکارچی خشمگین اقیانوسی را به ذهن متبادر کند اما خود بند تقریباً هیچ ارتباط فیزیکی با این جانور شرور ندارد.

بند

این ساعت یکی از ناهموارترین و قوی‌ترین ساعت‌های غواصی بود که تا به حال ساخته شده بود و بند آن کاملاً جذاب است.

اگرچه همانطور که تبلیغات ادعا می کنند به معنای واقعی کلمه “ضد کوسه” نیست اما به دلیل عدم وجود سنجاق بین پیوندها از یک دستبند استاندارد بادوام تر است.

از آنجایی که کل بند توسط حلقه های در هم تنیده به هم چسبیده است نقاط شکست به شدت کمتری وجود دارد طرح زنجیر گشاد و درشت، تناسب انعطاف‌پذیر و محکمی را برای مچ دست هر کسی فراهم می‌کند، و پیوندهای قابل جدا شدن به راحتی به کاربر اجازه می‌دهد تمام مواد اضافی را حذف کند.

در حالی که بند نسبتاً سنگین است، سطح بالایی از تنفس را با استفاده از شکاف های بزرگ بین پیوندهای در هم تنیده حفظ می کند.

قابل توجه ترین ویژگی بند مش کوسه پیوندهای نسبتا بزرگ آن است بیشتر دستبندهای مشبک دیگر تمایل دارند با پیوندهای کوچک محکم بافته شوند اما مش کوسه کاملاً برعکس است.

به این ترتیب، بسیاری از مردم تمایل دارند که آن را راحت‌ترین گزینه ببینند زیرا ماهیت آرام پیوندها اجازه می‌دهد تا یک پارچه صاف در اطراف مچ دست ایجاد شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.